T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Enerjisa Bandırma Fen Lisesi

Haberler

Tem

Sevgili Öğrencilerimiz;

2024 Liselere Geçiş Sınavı sonucunda okulumuzu kazandığınızdan dolayı sizleri kutlarız. Yeni okulunuza HOŞ GELDİNİZ!

Öğrencilerin kayıtları e- okul sistemine otomatik olarak aktarılmaktadır. 

Okul pansiyonuna başvurular 20.08.2024 tarihinden sonra çevrimiçi olarak alınacaktır.

 15.08.2024 tarihinden itibaren oluşturulacak randevu takvimi doğrultusunda sizleri kayıt ve aşağıda belirtilen konularda bilgilendirme için okulumuza bekliyoruz.

  • İletişim bilgilerinin güncellenmesi ( e-okul bilgileri, öğrenci veli sözleşmesi vb )
  • Okul servisi ile ilgili bilgilendirme
  • Öğle yemeği, yemekhane kartı ve okul giriş kartı ile ilgili bilgilendirme,
  • Okul kıyafeti ile ilgili bilgilendirme,

Tem

13 Haziran 2024 Perşembe akşamı yapılan muhteşem bir törenle son sınıf öğrencilerimiz mezun oldular. Mezun olan tüm öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.  Yolları ve bahtları açık olsun.

Dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini takdim eden Bandırma Enerjisa Üretim A.Ş yetkililerine teşekkür ederiz.

          

Haz

Haz

Gezi rotamızzz...Yunaniistan Bulgaristan Makedonya Macaristan Sırbistan İsviçre Avusturya Fransa

Haz

May

İzmir Ege Üniversitesi gezimizden görüntüler.

May

6-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında  yıl boyunca öğrenciilerimizin yaptıkları çalışmaları kapsayan resim sergimize davetlisiniz.

May

Köklerden geleceğe..,

Mrt

 

Tamam Bandırma Enerjisa Enerji Üretim santralinde görev yapan Elektrik Elektronik mühendisi Sefai GÜLTEN ve Makine Mühendisi Rufi ÖZGÜR  okul rehber öğretmenimiz Muhammed YİĞİTTOP’ un düzenlediği Kariyer Günü etkinliğimizin bugünkü konuklarıydı. Öğrencilerimizin büyük bir ilgiyle dinlediği ve kafalarındaki soru işaretlerine yanıt bulduğu bu güzel söyleşi için kendilerine teşekkür ediyoruz.

 

Mrt

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde, bize bıraktıkları mirasın ve verdikleri mücadelenin bilinciyle Okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Neslihan AKKILIÇ ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları programa Müzik öğretmenimiz Dilek İnal EKİNCi’nin eşlik etmesiyle belgesel gibi bir tören izledik.. Kendilerine teşekkür ediyoruz öğrecilerin emeklerini de tebrik ediyoruz Çanakkale Geçilmez

Mrt

"Konu çicek kısımları olunca , birbirimize çiçek hediye etmez miyiz?"dedi değerli biyoloji öğretmenimiz  Dilek AKTAŞ

Mrt

Kimya öğretmenimiz Süheyla Cürül Erdemir  rehberliğinde 9/C sınıfı okul bahçemizde bulunan zeytin fidanların bakımını yaptiılar.

Mrt

Enerjisa Bandırma Fen L. öğrencileri Çanakkale’de düzenlenen güvenlik, insan hakları, çevre ve iklim krizi gibi dünya meselelerinin tartışıldığı MUN(Model United Nations-Birleşmiş Milletler) konferansına katılarak sunum gerçekleştirdiler.

MUN Sertifikaları Bandırma İlçe Milli Eğitim  Müdürü Mutlu ASLAN Tarafından Takdim Edildi.

Mrt

Okul Lego takımımız Hüma için okulumuzda ödül töreni düzenlendi . Törende takım öğrencilerimiz ,mentörlerimiz ve  danışman öğretmenimiz Ayşe ALBAYRAK 'a düllerini okul müdürümüz Taner YILDIRIM takdim etti. Öğrenciilerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz

Mrt

Bilgisayar öğretmenimiz Ayşe Albayrak’ın koçluğu ve danışmanlığını yaptığı okul First Lego Lig takımımız Hüma, Izmir’ de gerçekleştirilen turnuvada en iyi ekip ruhu, iletişim ödülü olan “Aslan Koç”  ödülünü kazandı . Kendilerini tebrik ediyoruz. Bu süreçte bize maddi manevi tüm destekleri için Sabancı Vakfı  Genel Müdürü Nevgül  Hanım @nevgulbilselsafkan ve Mali ve İdari işler Direktörü  Hilal

Hanım’a @hilal.yoney ,Enerjisa üretim santralinden Özkan Bey ve değerli ekip arkadaşlarına @enerjisauretim ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mutlu ASLAN’a , Sn. Mehmet Doğan’a @mehmetdoganbnd , Ebabil Bilim ve Teknoloji Derneği’ne @ebabiltek ,değerli okul müdürümüz Taner Beye @biyologtaner değerlimüdür yardımcılarımız Gülşah Hanım’a @gulsahenderertan ve Cihan Bey’e @cihanerdem60 ve okul aile birliği başkanımız Jale hanıma @Belgin,  takım mentörlerimiz Ömer Faruk Doğançay

İlker Melih Ontaç

Ömür Fatih Taşpınar

Batuhan Yavuz

Ege Girgin

Kâzım Boran Güven’e  sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz …