T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Enerjisa Bandırma Fen Lisesi

Haberler

Nis

Tüm öğrencilrerimize ve öğretmenlerimize iyi dersler diliyoruz...

Mrt

Mrt

Eba ile ilgili işlemleriniz için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.. 

Mrt

Okulumuz Corona Virüsüne karşı itina ile temizlenerek ilaçlandı.Tüm temizlik personelimize teşekkürlerimizi sunuyoruz

Mrt

İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoyu ölümünün 83. Yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz.. 

Mrt

 Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Tanıtımı

SonrasındaTübitak Araştırma Projeleri Yarışması Bursa Bölge Sergisi Ziyareti, Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi Ziyareti ve

 Tüyap Kitap Fuarı Ziyareti. 

Son olarak Bursa Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosunda bu yıl 7. si düzenlenen Uluslararası Balkan Ülkeleri Tiyatro Festivali kapsamında Bulgaristan Blagoevgrad Belediye Kukla Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen "Pirin'in Büyülü Dünyası" adlı oyun izlendi.

Mrt

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle dikmek üzere aldığımız fidanlarımız okulumuzun topraklarıyla buluştu... ağaç olup meyve verecekler tıpkı kadınlarımız, annelerimiz gibi

Bu güzel, anlamlı günde katılımlarını sağlayarak bizleri onurlandıran İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mutlu ASLAN' a ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın İhsan PARLAK'a EBFL ailesi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mrt

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla okulumuzda gerçekleştirilecek ağaç dikme ve lokma döktürme etkinliğimize davetlisiniz... 

Mrt

Balıkesir Büyük Büyükşehir belediyesine bağlı itfaiye eğitim ekibi okulumuzu ziyaret ederek yangın söndürme ve önlemleri üzerine verimli bir seminer bir seminer düzenledi, katkılarından dolayı büyükşehir belediyesine teşekkürlerimizi sunarız...

Şbt

 EBFL ailesi olarak tüm İslam alemine hayırlı kandiller diliyoruz

Şbt

Tüm Enerjisa ailesine gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz...

Ock

Ock

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mutlu ASLAN'la birlikte okulumuzu ziyaret ettiler.

Ara

Öğrencilerimiz Aydın Üniversitesi ve Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni ziyaret ederek merak ettikleri soruların cevaplarını aldılar.

Üniversite ziyaretlerinden sonra Eminönü'nden başlayan kısa bir İstanbul turu ile gezilerini sonlandırdılar.

Kas

Bu yaz 28 Haziran-12 Temmuz 2020 tarihleri arasında, 15 gün süreyle dil okulumuzun bulunduğu BRIGHTON'A gidiyoruz. Gideceğimiz okul, BRIGHTON şehrinin en deneyimli dil okullarından biri olan "BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE'' dır.

     Konaklama, aile yanı ya da okul yurdu şeklinde olacaktır. Aileler okul tarafından belirlenen, öğrenci ağırlama konusunda profesyonelleşmiş ailelerdir.Aynı ailede buradan giden iki veya üç kişi kalabilmektedir.

     Dersler konuşma ağırlıklı olarak İngiliz öğretmenler tarafından verilecektir.