T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Enerjisa Bandırma Fen Lisesi

Haberler

Şbt

Tüm Enerjisa ailesine gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz...

Şbt

2020 İlköğretim ve Ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı başvuruları başladı.

Ock

Ock

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mutlu ASLAN'la birlikte okulumuzu ziyaret ettiler.

Ock

Fizyoterapist ve Yoga Eğitmeni Aysu Sezin TEZ okulumuzdaydı. Özellikle 12. Sınıf öğrencilerimiz için "Stres Yönetimi ve Nefes Egzersizleri"  konulu seminerle sınav anında ve öncesinde rahatlatıcı nefes egzersizleri, postür ve doğru duruş, doğru oturuş pozisyonu, oturdukları yerden yapabilecekleri rahatlatıcı egzersizler ve buna benzer biçok konu hakkında bilgi verdi. Kendisine tüm okulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.        
YanıtlaYönlendir

Ara

Okulumuzun Bilişim Teknolojileri ve Robotik Kodlama Sınıfı bugün açıldı. Açılışa Kaymakam Bey, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Ozan ONUR, 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman ÖZDEMİR, Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner DURAN, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Mahir MAVİ, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İhsan PARLAK, Şube Müdürü Ercan GÜLER, Sabancı vakfı yönetiminden Mali ve İdari işler müdürü Hilal YÖNEY, Mimar Can RESULOĞLU ve Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Barbaros DEMİRSOY katıldı. @sabancivakfi

Ara

Öğrencilerimiz Aydın Üniversitesi ve Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni ziyaret ederek merak ettikleri soruların cevaplarını aldılar.

Üniversite ziyaretlerinden sonra Eminönü'nden başlayan kısa bir İstanbul turu ile gezilerini sonlandırdılar.

Ara

Liseler Arası Balıkesir İl Turnuvası'nda Balıkesir il 3.sü oldu. Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sıddık ŞAHİN'e 

teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kas

Bu yaz 28 Haziran-12 Temmuz 2020 tarihleri arasında, 15 gün süreyle dil okulumuzun bulunduğu BRIGHTON'A gidiyoruz. Gideceğimiz okul, BRIGHTON şehrinin en deneyimli dil okullarından biri olan "BRIGHTON LANGUAGE COLLEGE'' dır.

     Konaklama, aile yanı ya da okul yurdu şeklinde olacaktır. Aileler okul tarafından belirlenen, öğrenci ağırlama konusunda profesyonelleşmiş ailelerdir.Aynı ailede buradan giden iki veya üç kişi kalabilmektedir.

     Dersler konuşma ağırlıklı olarak İngiliz öğretmenler tarafından verilecektir.

 

Nis

Nis

Nis

Mrt

Mrt

Mrt