T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Enerjisa Bandırma Fen Lisesi

Haberler

May

Bandırma ve Erdek'ten ortaokul öğrencilerini okulumuzda ağırladık. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz. Okul tanıtım komitesi öğrencilerimizi ve Rehber öğretmenimiz Sercan Kuşçu'yu başarılı organizasyonları için tebrik ederiz.

Mrt

Kültür ve Edebiyat Kulübümüz Edebiyat Öğretmenimiz Burcu Karadağ rehberliğinde bu ay "sil baştan" filmini tartışıyorlar. Kulak misafiri olmak bile eğlenceli vakit geçirmenizi

sağlıyor.

Mrt

Sınıflar arası bilgi yarışmasının ilk oturumunu gerçekleştirdik. 9.sınıfların kazananı 9-B oldu. Tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz. Yarışmayı hazırlayan ve sunan Edebiyat öğretmenlerimiz Vijdan Öz ve Pınar Turan'a, jüri üyelerimiz Rasim Odabaşı,Dilek Aktaş,Gülten Bilgiç ve Beklan Türkoğlu'na teşekkür ederiz.

Mrt

EBFL sınıflar arası basketbol turnuvamizin ilk maçını yaptik.

Ara

Okul basketbol takımımız Birey Özel kolejini 86-32.  lik. Skorla mağlup etti.Hepsini tebrik ediyoruz...

Ara

Kas

Okulumuz 14-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Litvanya Alytus'ta Panemunes Progimnazija isimli STEM okuluna işbaşı izleme ve grup hareketliliği faaliyetleri gerçekleştirdi.

Kas

Okulumuz 14-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Litvanya Alytus'ta Panemunes Progimnazija isimli STEM okuluna işbaşı izleme ve grup hareketliliği faaliyetleri gerçekleştirdi.

Kas

İzleme ve Değerlendirme Sınavında (BİGEP) derece yapan 12/B sınıfı öğrencilerimiz 1. Zümra Duman 2. Feyza TERZİOĞLU 3. Irmak YÖRÜK Bandırma Bilim ve Sanat Merkezinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu ASLAN katılımlarıyla  plaketlerini aldılar. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz

Kas

02.11.2022 11:00 - 12:15 saatleri arasında okulumuz 9.sınıf öğrencileri ve okul psikolojik danışmanlık servisi olarak, Bandırma İmam Hatip Ortaokulu'nu tanıtım haftası planlaması doğrultusunda okulumuzda misafir ettik. Gönüllü olarak görev alan öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kas

02.11.2022 11:00 - 12:15 saatleri arasında okulumuz 9.sınıf öğrencileri ve okul psikolojik danışmanlık servisi olarak, Bandırma Ortaokulu'nu tanıtım haftası planlaması doğrultusunda okulumuzda misafir ettik. Gönüllü olarak görev alan öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kas

01.11.2022  9:30 10:45 saatleri arasında okulumuz 9.sınıf öğrencilerimiz ve okul psikolojik danışmanlık servisi olarak, Bandırma Ortaokulu'nu tanıtım haftası planlaması doğrultusunda okulumuzda misafir ettik. Gönüllü olarak görev alan öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Ağu

Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz...