Sevgili Öğrencilerimiz;
2024 Liselere Geçiş Sınavı sonucunda okulumuzu kazandığınızdan dolayı sizleri kutlarız. Yeni okulunuza HOŞ GELDİNİZ!
Öğrenci kayıtları e- okul sistemine otomatik olarak aktarılmaktadır.
Okul pansiyonuna başvurular 19.08.2024-23.08.2024 tarihleri arasında çevrimiçi olarak alınacaktır.
15.08.2024 tarihinden itibaren oluşturulacak randevu takvimi doğrultusunda sizleri kayıt ve aşağıda belirtilen konularda bilgilendirme için okulumuza bekliyoruz.
13 Haziran 2024 Perşembe akşamı yapılan muhteşem bir törenle son sınıf öğrencilerimiz mezun oldular. Mezun olan tüm öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz. Yolları ve bahtları açık olsun.
Dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini takdim eden Bandırma Enerjisa Üretim A.Ş yetkililerine teşekkür ederiz.
Gezi rotamızzz...Yunaniistan Bulgaristan Makedonya Macaristan Sırbistan İsviçre Avusturya Fransa
6-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında yıl boyunca öğrenciilerimizin yaptıkları çalışmaları kapsayan resim sergimize davetlisiniz.
Tamam Bandırma Enerjisa Enerji Üretim santralinde görev yapan Elektrik Elektronik mühendisi Sefai GÜLTEN ve Makine Mühendisi Rufi ÖZGÜR okul rehber öğretmenimiz Muhammed YİĞİTTOP’ un düzenlediği Kariyer Günü etkinliğimizin bugünkü konuklarıydı. Öğrencilerimizin büyük bir ilgiyle dinlediği ve kafalarındaki soru işaretlerine yanıt bulduğu bu güzel söyleşi için kendilerine teşekkür ediyoruz.
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde, bize bıraktıkları mirasın ve verdikleri mücadelenin bilinciyle Okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Neslihan AKKILIÇ ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları programa Müzik öğretmenimiz Dilek İnal EKİNCi’nin eşlik etmesiyle belgesel gibi bir tören izledik.. Kendilerine teşekkür ediyoruz öğrecilerin emeklerini de tebrik ediyoruz Çanakkale Geçilmez
"Konu çicek kısımları olunca , birbirimize çiçek hediye etmez miyiz?"dedi değerli biyoloji öğretmenimiz Dilek AKTAŞ
Kimya öğretmenimiz Süheyla Cürül Erdemir rehberliğinde 9/C sınıfı okul bahçemizde bulunan zeytin fidanların bakımını yaptiılar.
Enerjisa Bandırma Fen L. öğrencileri Çanakkale’de düzenlenen güvenlik, insan hakları, çevre ve iklim krizi gibi dünya meselelerinin tartışıldığı MUN(Model United Nations-Birleşmiş Milletler) konferansına katılarak sunum gerçekleştirdiler.
MUN Sertifikaları Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu ASLAN Tarafından Takdim Edildi.
Okul Lego takımımız Hüma için okulumuzda ödül töreni düzenlendi . Törende takım öğrencilerimiz ,mentörlerimiz ve danışman öğretmenimiz Ayşe ALBAYRAK 'a düllerini okul müdürümüz Taner YILDIRIM takdim etti. Öğrenciilerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz
Bilgisayar öğretmenimiz Ayşe Albayrak’ın koçluğu ve danışmanlığını yaptığı okul First Lego Lig takımımız Hüma, Izmir’ de gerçekleştirilen turnuvada en iyi ekip ruhu, iletişim ödülü olan “Aslan Koç” ödülünü kazandı . Kendilerini tebrik ediyoruz. Bu süreçte bize maddi manevi tüm destekleri için Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Hanım @nevgulbilselsafkan ve Mali ve İdari işler Direktörü Hilal
Hanım’a @hilal.yoney ,Enerjisa üretim santralinden Özkan Bey ve değerli ekip arkadaşlarına @enerjisauretim ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mutlu ASLAN’a , Sn. Mehmet Doğan’a @mehmetdoganbnd , Ebabil Bilim ve Teknoloji Derneği’ne @ebabiltek ,değerli okul müdürümüz Taner Beye @biyologtaner değerlimüdür yardımcılarımız Gülşah Hanım’a @gulsahenderertan ve Cihan Bey’e @cihanerdem60 ve okul aile birliği başkanımız Jale hanıma @Belgin, takım mentörlerimiz Ömer Faruk Doğançay
İlker Melih Ontaç
Ömür Fatih Taşpınar
Batuhan Yavuz
Ege Girgin
Kâzım Boran Güven’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz …